W zatłoczonym środowisku biurowym liczy się każda sekunda. Zaoszczędź trochę czasu, odcinając ręczne zszywanie od rutyny za pomocą zszywaczy elektrycznych, które pracują automatycznie, zapewniając szybką i wydajną pracę. Wybierz zszywacz elektryczny z podwójnym zasilaniem, który działa na bateriach lub przez zasilacz sieciowy, aby uzyskać najwyższą wszechstronność. Dzięki wielu zszywaczom i zszywaczom do wyboru, łatwo znajdziesz to, czego szukasz. Weź pod uwagę inne podstawowe materiały eksploatacyjne, aby być przygotowanym przez cały dzień.

Automatyczne zszywanie

Wystarczy wsunąć stos papieru do ust automatycznego zszywacza, a reszta zrobi to samo - to takie proste! Elektryczne zszywacze używają czujników do wykrywania, kiedy papier został wprowadzony do sekcji zszywaczy, a silnik automatycznie zasila urządzenie do zszywania do 20 arkuszy, 45 arkuszy lub więcej jednocześnie. Wybierz zszywacz elektryczny z miernikiem wysokości zszywania i prowadnicami rozmieszczania zszywek, aby zapewnić precyzyjne i dokładne zszywanie za każdym razem.

Łatwe przeładowywanie

Łatwo jest stwierdzić, kiedy trzeba włożyć więcej zszywek do automatycznego zszywacza, gdy zszywacz posiada lampki kontrolne, które świecą się, gdy urządzenie jest nisko na zszywkach lub całkowicie nie ma zszywek. Wybierz zszywacz elektryczny, który jest w stanie pomieścić do 5000 zszywek, dzięki czemu można przejść długi odcinek czasu przed ponownym włożeniem wkładu. Zszywacze elektryczne z systemem uzupełniania zszywek za pomocą przycisku pozwalają na załadunek za jednym dotknięciem, a konstrukcja zszywaczy ładowanych od przodu sprawia, że tacki zszywaczy są w zasięgu ręki.

Elementy projektowe

Upewnij się, że zszywacz elektryczny jest wyposażony w gumowe nóżki przyssawkowe lub inne podstawy o wysokiej przyczepności, które zapewniają nieoślizgowe działanie na większości płaskich powierzchni. Zszywacze elektryczne z cichym silnikiem pracują bez zakłócania spokoju pracowników biurowych w pobliżu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w środowiskach wspólnych lub wrażliwych na hałas.