Zanim znalazłam swój dom w Sylvane, pracowałam w wielu środowiskach biznesowych - od małych firm rozpoczynających działalność po duże biura korporacyjne. Podczas gdy moje doświadczenia w tych firmach są bardzo różne, jeden stały pracownik zawsze miał inne zdanie na temat komfortowej temperatury w biurze.

Ludzie na zimnym końcu spektrum temperatur mogą zazwyczaj trzymać sweter w pracy lub używać osobistego grzejnika, aby osiągnąć bardziej komfortowe środowisko pracy. Jednak jeśli w miejscu pracy jest zbyt ciepło, może to być trudna sytuacja. Jednym z najlepszych lekarstw na tę sytuację jest osobisty wentylator.

Wentylatory na ograniczoną przestrzeń

Zanim jednak przyprowadzisz do pracy swojego zaufanego fana pudełka z college'u, weź pod uwagę te sugestie. Po pierwsze, ile naprawdę masz miejsca? Jeśli pracujesz w małej kostce, wentylator stołowy jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ te wentylatory są skuteczne na twoim biurku lub na podłodze.  

Dyskretne rozmieszczenie wentylatorów

Jeśli masz trochę więcej miejsca lub potrzebujesz wentylatora, który dyskretnie zmieści się w rogu, wentylator wieżowy jest doskonałym rozwiązaniem do chłodzenia Twojej przestrzeni biurowej. Wentylatory te posiadają dyskretną, pionową konstrukcję, która pozwala na łatwe dopasowanie do ciasnych przestrzeni lub do ścian.

Poziomy hałasu - decybele

Innym ważnym czynnikiem wpływającym na środowisko biurowe jest hałas. W dążeniu do zapewnienia komfortu i wydajności pracy bez zakłócania spokoju współpracownikom, głośny wentylator to ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz. Jak w przypadku każdego innego urządzenia wyposażonego w wentylator, możesz spodziewać się odrobiny hałasu. Jednak wielu producentów,  wzięło to pod uwagę i tworzy ultracichy wentylatory.

Łatwość użytkowania

Jeszcze jedną kwestią jest przyjazność dla użytkownika. Na przykład, Sunpentown SF-1520 jest wyposażony w funkcje, które sprawiają, że jego obsługa jest prosta i bezproblemowa. Funkcje te obejmują pilot zdalnego sterowania, jonizator eliminujący niepożądane zapachy biurowe w Twojej okolicy, programowalny 8-godzinny timer, dzięki któremu przestaje działać, a nawet wygodny uchwyt do przenoszenia w przypadku przeprowadzki do nowego miejsca. Choć może się to wydawać trochę za dużo jak na zwykły wentylator biurowy, na pewno się opłaci, gdy nie będziesz musiał spędzać niepotrzebnie czasu na dostosowywaniu ustawień wentylatora.

Cyrkulacja powietrza

Oczywiście, istnieją wentylatory przeznaczone do stosowania z innymi produktami powietrznymi. Wentylatory Boneco i inne urządzenia powietrzne współpracują ze sobą w celu zapewnienia świeżego, dobrze rozprowadzonego powietrza w domach i biurach. Wentylatory natryskowe Boneco napędzają powietrze na klatkach schodowych, w korytarzach i w przestrzeniach wysokich sufitów za pomocą obracającej się o 270 stopni głowicy wentylatorowej. Jednoramienna podstawa zapewnia odpowiednią wysokość głowicy wentylatora, która pomaga w przepychaniu i cyrkulacji powietrza z powrotem przez łopatki wentylatora.